Termékek Menü
   

HIKVISION HK-SFP-1-25G-1310-DF-MM Multimódusú SFP modul; duplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1310 nm

Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
5.024 Ft + ÁFA ( 6.380 Ft )
Cikkszám: HK-SFP-1-25G-1310-DF-MM
Gyártó cikkszám: HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM
Elérhetőség: Raktáron
Gyártó: Hikvision
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Leírás és Paraméterek

Garancia 36hónap
Átviteli közeg optika
Hurkolhatóság nem hurkolható
Bemenetek száma 1
Átviteli távolság 1000 m

Letölthető adatlap

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!