Termékek Menü
   

Toldó SC/APC 9/125 SIMPLEX , OS2

Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
58 Ft + ÁFA ( 73 Ft )
Cikkszám: FOTD-SC-AP-9-NF
Elérhetőség: Rendelhető
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Leírás és Paraméterek

Felhasználás: kültéri, beltéri kábelek összekapcsolásához Szálszám: 1 Száltípus: OS2 Csatlakozó: SC/APC

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!